Asociația Signis România

Persoana de contact: Ana Boariu

E-mail: a.boariu@yahoo.com

delia.jpg
echipa.png

Running&Cycling Club Blaj

Persoana de contact: Delia Iorga

E-mail: deliaiorga@yahoo.com 

Echipa noastră

foto AB.JPG

Anca Berlogea-Boariu

Regizor de teatru și film documentar, Anca Berlogea Coordonatoare proiect

ana%20comsa_edited.jpg

Ana Comșa

Profesoară de limba română, predă la Colegiul Național I.M Clain, Blaj. Coordonator elaborare Trasee - Jocuri

iulia tarko.jpg

Iulia Tarko

Profesoară de limba română, predă la Colegiul Național I.M Clain, Blaj. 

Coordonator elaborare Trasee - Jocuri

delia.jpg

Delia Iorga

Profesoară la Școala gimnazială "Ioan Maiorescu", Bucerdea.

Coordonator ateliere & organizare excursii

portret3.jpg

Daria Gizdavu

Studentă la Facultatea de Teatru și Film, Cluj-Napoca, webdesigner & fotograf

24955338_1703368843071583_41222689966968

Alis Ana-Maria Pelle

Actriță, Masterandă ULBS

Atelier de teatru

27625405_1884997328200304_41912554628088

Veronica Isailă

Studentă la Facultatea de Litere, UBB Cluj-Napoca

Comunicare

84385288_2375164495923513_38149563822899

Patricia Sas

Studentă la Facultatea de Teatru și Film, UBB

Cluj-Napoca

Filmări & montaj

photo alin.png

Alin Anușcă

Absolvent

Academia de muzică Gh. Dima

Cluj-Napoca

Atelier de percuție

87053610_3066420000059639_62806107780808

Cornelia Mărginean

Profesoară de sport la Liceul Timotei Cipariu

Membru Running & Cycling

105280379_663647344363647_20329322691242

Marius Iorga

Profesor, Membru fondator

Running& Cycling Blaj

Echipele de elevi care au creat jocul

Colegiul Național „Inochentie Micu Clain” Blaj

ECHIPA OBREJA

Diana Furcă 

Andreea Voina 

Tania Prainer 

Denisa Țântea  

ECHIPA CENADE

Maria Bărbat

Denisa Țântea

Tudor Radovici

Lucian Ilie Blaga

Dariana Maria Breaz

Paul Breaz

Anamaria Dulău

Mădălina Mărgineanu

 

ECHIPA PĂNADE

(ION BRAD)

Izabela Orian

Maria Bărbat 

Ioana Bogdan 

Teodora Ciufudean

Alisa Popa 

Adrian Hebean

Voluntari Running&Cycling

  • George Biriș

  • Robert Enyedi

  • Albert Crișan

Școala Gimnazială  „Ioan Maiorescu” Bucerdea

ECHIPA BUCERDEA

Giorgiana Lodroman

Ruben Nagy

Gheorghe Opriță

Sara Oțel

Paula Străjan

Asociația Zileos,

Oradea

ECHIPA RĂDEȘTI

Ștefana Goția, studentă

Dan Goția

Monica Domuță

Sorana Stan

Liceul "Timotei Cipariu", București

ECHIPA PĂNADE

(TIMOTEI CIPARIU)

Cristiana Comnea

Andreea Mihalcea